Rozmiar: 5036 bajtów


Konektor TP
jest wygodnym programem umożliwiającym korzystanie z usługi modemowego dostępu do Internetu. Oprócz funkcji nawiązywania połączeń zawiera on zabezpieczenie przed połączeniami z nieznanymi numerami (w szczególności z kosztownymi liniami 0700). Ponadto program wyposażony jest w system statystyk oraz szereg udogodnień. Program stworzyliśmy dla Telekomunikacji Polskiej i jest dostępny za bezpłatnie m.in. na naszych stronach. Konektor TP jest następcą popularnego Antydialera TP.

Historia
W maju 2003 Telekomunikacja Polska, Radio ZET, Magazyn Komputerowy CHIP i portal Wirtualna Polska ogłosiły konkurs "Bezpieczni w sieci" na program chroniący internautów przed niechcianymi połączeniami o podwyższonej opłacie (dialerami). Na konkurs nadesłano kilkadziesiąt programów z całej Polski. Kapituła Konkursu po przeprowadzeniu dokładnych testów nadesłanego oprogramowania wyłoniła zwycięski program - stworzony przez nas SSAntydialer. Nasz produkt okazał się najlepszy uzyskując we wszystkich 12 ocenianych kategoriach oceny bardzo dobre.  Program został udostępniony bezpłatnie na stronach internetowych organizatorów konkursu. 

Na bazie SSAntydialera w lipcu 2003 powstał program AntydialerTP udostępniany przez Telekomunikację Polską pod swoją marką. W grudniu 2003 roku programu używało ponad 300 tys. użytkowników!

W marcu 2003 powstała kolejna wersja aplikacji o nazwie KonektorTP. Program został wzbogacony o możliwość automatycznego tworzenia i zestawiania połączenia z różnymi numerami dostępowymi TP oraz dokładniejsze statystyki.

Linki

  • Więcej informacji dotyczących ochrony przed dialerami znajdą Państwo na stronach Telekomunikacji Polskiej.

  • Informacje na temat wyników konkursu "Bezpieczni w sieci" dostępne są na stronach Centrum Prasowego Polskiej Agencji Informacyjnej.

  • Informacja o konkursie ukazała się w jednym z odcinków Serwisu informacyjnego TP (z udziałem Pani Krystyny Czubównej i autorów programu). Serwis ten można obejrzeć klikając tutaj.
  • Aby pobrać program Antydialer TP kliknij tutaj.

 
    strona główna        o firmie        współpraca        kontakt